Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.


 

Programma veld najaar 2017

Wedstr.  Klasse  Dag  Datum  Wedstrijd  Starttijd  Accommodatie 
5756 3A za 2-9-2017 DTL 1 - VZK/Donkerbroek 1 15:30 Sportveld Yn 'e Bedelte
             
Wedstr.  Klasse  Dag  Datum  Wedstrijd  Starttijd  Accommodatie 
2501 A-065 vr 8-9-2017 Olympia (T) A2 - VZK/Donkerbroek A1 19:30 Sportcomplex Twijzel
4185 B-058 za 9-9-2017 VZK/Donkerbroek B1 - DIO B1 11:00 Sportcomplex Haule
4502 C-076 za 9-9-2017 VZK C1 - Quick '21 C2 10:00 Sportcomplex Haule
7973 E-143 za 9-9-2017 VZK E1 - Quick '21 E1 10:15 Sportcomplex Haule
1358 S-204 zo 10-9-2017 VZK/Donkerbroek 2 - KIOS (R)/DOS '46 5 13:00 Sportcomplex Haule
7971 3A zo 10-9-2017 VZK/Donkerbroek 1 - DES (N) 1 14:30 Sportcomplex Haule
             
Wedstr.  Klasse  Dag  Datum  Wedstrijd  Starttijd  Accommodatie 
1951 A-065 vr 15-9-2017 Vlug & Vaardig (G) A1 - VZK/Donkerbroek A1 19:00 Sportcomplex Garyp
4186 B-058 za 16-9-2017 Zunobri B1 - VZK/Donkerbroek B1 11:50 Sportcomplex Zuidhorn
4801 C-076 za 16-9-2017 Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C2 - VZK C1 11:00 Sportpark Rodenburg
7754 E-143 za 16-9-2017 OKO/BIES E1 - VZK E1 11:00 Sportpark De Olde Wierden
1359 S-204 zo 17-9-2017 VZK/Donkerbroek 2 - SDO (S) 2 13:00 Sportcomplex Haule
5631 3A zo 17-9-2017 VZK/Donkerbroek 1 - TFS 1 14:30 Sportcomplex Haule
             
Wedstr.  Klasse  Dag  Datum  Wedstrijd  Starttijd  Accommodatie 
1954 A-065 vr 22-9-2017 VZK/Donkerbroek A1 - Vlug & Vaardig (G) A1 19:00 Sportcomplex Haule
4501 C-076 za 23-9-2017 VZK C1 - Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C2 10:00 Sportcomplex Haule
7972 E-143 za 23-9-2017 VZK E1 - OKO/BIES E1 10:15 Sportcomplex Haule
1326 S-204 zo 24-9-2017 SDO (S) 2 - VZK/Donkerbroek 2 12:45 Sportpark Schoonoord
5754 3A zo 24-9-2017 WSS 1 - VZK/Donkerbroek 1 14:30 M.J. Wageman Sportpark
             
Wedstr.  Klasse  Dag  Datum  Wedstrijd  Starttijd  Accommodatie 
2654 A-065 vr 29-9-2017 MN en W A1 - VZK/Donkerbroek A1 19:30 Sportcomplex Hijum
4191 B-058 za 30-9-2017 VZK/Donkerbroek B1 - TFS B1 11:00 Sportcomplex Haule
4503 C-076 za 30-9-2017 VZK C1 - Donkerbroek C1 10:00 Sportcomplex Haule
7974 E-143 za 30-9-2017 VZK E1 - LDODK/Rinsma Fashion E5 10:15 Sportcomplex Haule
1357 S-204 zo 1-10-2017 VZK/Donkerbroek 2 - Lintjo 3 13:00 Sportcomplex Haule
9784 3A zo 1-10-2017 VZK/Donkerbroek 1 - De Pein 1 14:30 Sportcomplex Haule
             
Wedstr.  Klasse  Dag  Datum  Wedstrijd  Starttijd  Accommodatie 
1955 A-065 vr 6-10-2017 VZK/Donkerbroek A1 - Olympia (T) A2 19:00 Sportcomplex Haule
4194 B-058 za 7-10-2017 OWK/Rodenburg/Sparta B3 - VZK/Donkerbroek B1 13:30 Sportpark Oostwold
5464 C-076 za 7-10-2017 Quick '21 C2 - VZK C1 10:00 Sportpark De Kamp
7781 E-143 za 7-10-2017 Quick '21 E1 - VZK E1 11:00 Sportpark De Kamp
1233 S-204 zo 8-10-2017 KIOS (R)/DOS '46 5 - VZK/Donkerbroek 2 11:30 Sportpark De Kiosk
5751 3A zo 8-10-2017 Koru 1 - VZK/Donkerbroek 1 14:30 Sportpark Uffelte
             
Wedstr.  Klasse  Dag  Datum  Wedstrijd  Starttijd  Accommodatie 
1956 A-065 vr 13-10-2017 VZK/Donkerbroek A1 - MN en W A1 19:30 Sportcomplex Haule
4197 B-058 za 14-10-2017 VZK/Donkerbroek B1 - Harkema/Frigro/Invicta B2 11:00 Sportcomplex Haule
5527 C-076 za 14-10-2017 Donkerbroek C1 - VZK C1 14:00 Sportpark Ontwijk
8511 E-143 za 14-10-2017 LDODK/Rinsma Fashion E5 - VZK E1 10:00 Sportpark Kortezwaag
1215 S-204 zo 15-10-2017 Lintjo 3 - VZK/Donkerbroek 2 10:00 Sportpark Lunia
5719 3A zo 15-10-2017 VZK/Donkerbroek 1 - Roreko 1 14:30 Sportcomplex Haule
             
Wedstr.  Klasse  Dag  Datum  Wedstrijd  Starttijd  Accommodatie 
4198 B-058 za 21-10-2017 Oerterp/VKC B1 - VZK/Donkerbroek B1 10:00 Griene leane

Cookie-beleid

Deze site maakt gebruik van cookies om informatie op uw computer op te slaan.

Gaat u akkoord?