Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.


Programma zaal 2018

Nummer Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
19915 24-11-2018 20:15 VZK/Donkerbroek 1 Stadskanaal '74 1 De Bongerd HAULERWIJK
28024 24-11-2018 19:00 VZK/Donkerbroek 2 Drachten/Van der Wiel 5 De Bongerd HAULERWIJK
43976 24-11-2018 17:50 VZK/Donkerbroek A1 De Waterpoort A1 De Bongerd HAULERWIJK
42839 24-11-2018 18:00 DIO/Donkerbroek/VZK B1 ROG B1 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
41834 24-11-2018 17:00 DIO/Donkerbroek/VZK B2 Hoogkerk/Nic. B3 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
39222 24-11-2018 16:50 VZK/Donkerbroek C1 NQL C1 De Bongerd HAULERWIJK
34799 24-11-2018 10:35 AVO D2 VZK/Donkerbroek D1 Kloosterveste ASSEN
35707 24-11-2018 12:00 Harkema D2 VZK/Donkerbroek D2 De Fugelkamp HARKEMA
29470 24-11-2018 10:00 Sparta (Ze) E1 VZK/Donkerbroek E1 Rodenburghal LEEK
26641 24-11-2018 15:55 VZK/Donkerbroek F1 De Wâlden F3 De Bongerd HAULERWIJK
28224 24-11-2018 10:00 ZKC '19 F1 VZK/Donkerbroek F2 N Wessels Boerhal ZUIDWOLDE DR
             
20105 1-12-2018 20:00 TFS 1 VZK/Donkerbroek 1 Dûnoard HOUTIGEHAGE
26542 1-12-2018 19:00 Emmeloord 2 VZK/Donkerbroek 2 De Triangel MARKNESSE
43885 1-12-2018 16:00 Kinea A1 VZK/Donkerbroek A1 Hoekstra hal HEERENVEEN
48108 1-12-2018 12:15 Noordenveld B1 DIO/Donkerbroek/VZK B1 De Hullen RODEN
42907 1-12-2018 10:00 Hoogkerk/Nic. B3 DIO/Donkerbroek/VZK B2 Hoogkerk GRONINGEN
35085 1-12-2018 10:00 Ritola D2 VZK/Donkerbroek D1 De Zwet ZUIDLAREN
50202 1-12-2018 10:00 De Pein E2 VZK/Donkerbroek E1 Gymzaal Opeinde OPEINDE
             
20118 8-12-2018 17:25 Thrianta 1 VZK/Donkerbroek 1 Activum HOOGEVEEN
26457 8-12-2018 16:10 Thrianta 2 VZK/Donkerbroek 2 Activum HOOGEVEEN
43973 8-12-2018 17:50 VZK/Donkerbroek A1 Udiros A2 De Bongerd HAULERWIJK
41212 8-12-2018 12:40 ROG B1 DIO/Donkerbroek/VZK B1 Beyum GRONINGEN
40806 8-12-2018 11:00 Oerterp/VKC B1 DIO/Donkerbroek/VZK B2 De Wier URETERP
38331 8-12-2018 11:15 LDODK/Rinsma Modeplein C4 VZK/Donkerbroek C1 Kortezwaag GORREDIJK
36966 8-12-2018 14:00 VZK/Donkerbroek D1 Hoogkerk D1 De Bongerd HAULERWIJK
48247 8-12-2018 13:00 VZK/Donkerbroek E1 Oerterp/VKC E2 De Bongerd HAULERWIJK
             
19914 15-12-2018 20:15 VZK/Donkerbroek 1 It Fean/Boelenslaan 1 De Bongerd HAULERWIJK
27101 15-12-2018 19:00 VZK/Donkerbroek 2 It Fean/Boelenslaan 2 De Bongerd HAULERWIJK
43359 15-12-2018 15:25 Drachten/Van der Wiel A3 VZK/Donkerbroek A1 De Drait DRACHTEN
41882 15-12-2018 18:00 DIO/Donkerbroek/VZK B2 Ritola B1 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
34489 15-12-2018 10:45 Roda '70 D1 VZK/Donkerbroek D1 Brede school Noord DELFZIJL
34485 15-12-2018 14:00 VZK/Donkerbroek D2 Invicta D1 De Bongerd HAULERWIJK
27859 15-12-2018 13:00 VZK/Donkerbroek F2 Thrianta F1 De Bongerd HAULERWIJK

Programma zaal 2019

Nummer Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
19913 12-1-2019 20:15 VZK/Donkerbroek 1 NQL 1 De Bongerd HAULERWIJK
26905 12-1-2019 19:00 VZK/Donkerbroek 2 DWA/Argo 3 De Bongerd HAULERWIJK
43977 12-1-2019 17:50 VZK/Donkerbroek A1 Noveas A1 De Bongerd HAULERWIJK
41806 12-1-2019 15:00 Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B2 DIO/Donkerbroek/VZK B1 Rodenburghal LEEK
38434 12-1-2019 12:00 Heerenveen C3 VZK/Donkerbroek C1 Hoekstra hal HEERENVEEN
35171 12-1-2019 14:00 VZK/Donkerbroek D2 WIK '34 D2 De Bongerd HAULERWIJK
30415 12-1-2019 13:00 VZK/Donkerbroek E1 DIO E1 De Bongerd HAULERWIJK
27384 12-1-2019 09:30 DES (N) F1 VZK/Donkerbroek F1 De Brinkhof NORG
27410 12-1-2019 12:00 Koru F1 VZK/Donkerbroek F2 Sporthal Dwingeloo DWINGELOO
             
20792 19-1-2019 20:15 DIO 1 VZK/Donkerbroek 1 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
26301 19-1-2019 20:30 TFS/De Pein 3 VZK/Donkerbroek 2 Dûnoard HOUTIGEHAGE
43915 19-1-2019 17:15 Lintjo A1 VZK/Donkerbroek A1 MFA MeJander OLDEBERKOOP
40504 19-1-2019 18:00 DIO/Donkerbroek/VZK B1 Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B2 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
40474 19-1-2019 17:00 DIO/Donkerbroek/VZK B2 Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B1 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
37656 19-1-2019 14:00 VZK/Donkerbroek C1 Olympia (T) C1 De Bongerd HAULERWIJK
37343 19-1-2019 10:00 Elko D1 VZK/Donkerbroek D1 De Brug ELIM
33586 19-1-2019 12:00 Flamingo's E3 VZK/Donkerbroek E1 De Houtmoune BUITENPOST
26737 19-1-2019 13:00 VZK/Donkerbroek F1 DTS (S) F1 De Bongerd HAULERWIJK
26729 19-1-2019 13:00 VZK/Donkerbroek F2 ZKC '19 F1 De Bongerd HAULERWIJK
             
19909 26-1-2019 20:15 VZK/Donkerbroek 1 WWC 1 De Bongerd HAULERWIJK
26627 26-1-2019 19:00 VZK/Donkerbroek 2 WWC 2 De Bongerd HAULERWIJK
42018 26-1-2019 11:40 AVO B2 DIO/Donkerbroek/VZK B1 Kloosterveste ASSEN
41816 26-1-2019 13:00 Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B1 DIO/Donkerbroek/VZK B2 Rodenburghal LEEK
39424 26-1-2019 10:00 DTS (S) C1 VZK/Donkerbroek C1 Surventohal SURHUISTERVEEN
37074 26-1-2019 15:00 VZK/Donkerbroek D1 ZKC '19 D1 De Bongerd HAULERWIJK
36392 26-1-2019 14:00 VZK/Donkerbroek D2 Oerterp/VKC D1 De Bongerd HAULERWIJK
33186 26-1-2019 13:00 VZK/Donkerbroek E1 It Fean E2 De Bongerd HAULERWIJK
27169 26-1-2019 09:45 DWA/Argo F1 VZK/Donkerbroek F1 Ripperdahal WINSUM GN
27176 26-1-2019 10:45 DOS '46 F3 VZK/Donkerbroek F2 De Eendracht NIJEVEEN
             
21997 2-2-2019 11:50 Stadskanaal '74 1 VZK/Donkerbroek 1 De Veenhorst MUSSELKANAAL
28031 2-2-2019 14:20 Drachten/Van der Wiel 5 VZK/Donkerbroek 2 SNIJ Noord Hal DRACHTEN
43982 2-2-2019 15:30 De Waterpoort A1 VZK/Donkerbroek A1 Schuttersveld SNEEK
42941 2-2-2019 12:10 Drachten/Van der Wiel B2 DIO/Donkerbroek/VZK B1 SNIJ Noord Hal DRACHTEN
41187 2-2-2019 11:00 Korwi B1 DIO/Donkerbroek/VZK B2 Stikkerlaan WINSCHOTEN
40429 2-2-2019 18:05 NQL C1 VZK/Donkerbroek C1 De Boppeslach DAMWALD
36548 2-2-2019 15:00 VZK/Donkerbroek D1 AVO D2 De Bongerd HAULERWIJK
36450 2-2-2019 14:00 VZK/Donkerbroek D2 Harkema D2 De Bongerd HAULERWIJK
32385 2-2-2019 13:00 VZK/Donkerbroek E1 Sparta (Ze) E1 De Bongerd HAULERWIJK
26784 2-2-2019 13:00 VZK/Donkerbroek F1 Zunobri F1 De Bongerd HAULERWIJK
48323 2-2-2019 12:00 VZK/Donkerbroek F2 Sparta (Ze) F2 De Bongerd HAULERWIJK
             
19910 9-2-2019 20:15 VZK/Donkerbroek 1 TFS 1 De Bongerd HAULERWIJK
26368 9-2-2019 19:00 VZK/Donkerbroek 2 Emmeloord 2 De Bongerd HAULERWIJK
43974 9-2-2019 17:50 VZK/Donkerbroek A1 Kinea A1 De Bongerd HAULERWIJK
48114 9-2-2019 16:00 DIO/Donkerbroek/VZK B1 Noordenveld B1 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
48127 9-2-2019 15:00 DIO/Donkerbroek/VZK B2 Noordenveld B2 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
39590 9-2-2019 16:50 VZK/Donkerbroek C1 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2 De Bongerd HAULERWIJK
35282 9-2-2019 15:50 VZK/Donkerbroek D2 It Fean/Boelenslaan D2 De Bongerd HAULERWIJK
50195 9-2-2019 14:55 VZK/Donkerbroek E1 De Pein E2 De Bongerd HAULERWIJK
28101 9-2-2019 12:00 De Wâlden F3 VZK/Donkerbroek F1 De Hege Walden OENTSJERK
             
35894 16-2-2019 10:00 Hoogkerk D1 VZK/Donkerbroek D1 Hoogkerk GRONINGEN
34643 16-2-2019 10:30 WIK '34 D2 VZK/Donkerbroek D2 De Boppeslach DAMWALD
48253 16-2-2019 09:00 Oerterp/VKC E2 VZK/Donkerbroek E1 De Wier URETERP
43431 23-2-2019 12:05 Udiros A2 VZK/Donkerbroek A1 Sporthal Nieuwehorne NIEUWEHORNE
37984 23-2-2019 12:00 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2 VZK/Donkerbroek C1 Utingeradeelhal AKKRUM
29039 23-2-2019 11:00 Wordt Kwiek E3 VZK/Donkerbroek E1 MFC De Kompenije JUBBEGA
             
19911 2-3-2019 20:15 VZK/Donkerbroek 1 Thrianta 1 De Bongerd HAULERWIJK
26798 2-3-2019 19:00 VZK/Donkerbroek 2 Thrianta 2 De Bongerd HAULERWIJK
41343 2-3-2019 18:00 DIO/Donkerbroek/VZK B1 De Granaet B2 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
42811 2-3-2019 17:00 DIO/Donkerbroek/VZK B2 Korwi B1 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
38606 2-3-2019 14:00 VZK/Donkerbroek C1 LDODK/Rinsma Modeplein C4 De Bongerd HAULERWIJK
36097 2-3-2019 13:00 VZK/Donkerbroek D1 Ritola D2 De Bongerd HAULERWIJK
34936 2-3-2019 11:10 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D3 VZK/Donkerbroek D2 De Twine GROU
48317 2-3-2019 10:00 Sparta (Ze) F2 VZK/Donkerbroek F2 Rodenburghal LEEK
             
21772 9-3-2019 18:50 It Fean/Boelenslaan 1 VZK/Donkerbroek 1 Surventohal SURHUISTERVEEN
26984 9-3-2019 17:40 It Fean/Boelenslaan 2 VZK/Donkerbroek 2 Surventohal SURHUISTERVEEN
43972 9-3-2019 17:50 VZK/Donkerbroek A1 Drachten/Van der Wiel A3 De Bongerd HAULERWIJK
41118 9-3-2019 15:45 De Granaet B2 DIO/Donkerbroek/VZK B1 Tolhuispark (zaal) DOKKUM
41630 9-3-2019 12:05 Ritola B1 DIO/Donkerbroek/VZK B2 De Zwet ZUIDLAREN
35157 9-3-2019 14:00 VZK/Donkerbroek D1 Roda '70 D1 De Bongerd HAULERWIJK
35162 9-3-2019 10:00 Invicta D1 VZK/Donkerbroek D2 Van der Bijhal KOLLUM
30042 9-3-2019 13:00 VZK/Donkerbroek E1 Wordt Kwiek E3 De Bongerd HAULERWIJK
28585 9-3-2019 13:00 Zunobri F1 VZK/Donkerbroek F1 Quicksilver S ZUIDHORN
28529 9-3-2019 13:00 Thrianta F1 VZK/Donkerbroek F2 Activum HOOGEVEEN
             
21481 16-3-2019 20:20 NQL 1 VZK/Donkerbroek 1 Heechfinne FERWERT
26667 16-3-2019 15:35 DWA/Argo 3 VZK/Donkerbroek 2 Ripperdahal WINSUM GN
44234 16-3-2019 12:00 Noveas A1 VZK/Donkerbroek A1 De Waterwyck STEENWIJK
41678 16-3-2019 16:00 DIO/Donkerbroek/VZK B1 AVO B2 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
42152 16-3-2019 15:00 DIO/Donkerbroek/VZK B2 Oerterp/VKC B1 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
40345 16-3-2019 14:00 VZK/Donkerbroek C1 Heerenveen C3 De Bongerd HAULERWIJK
37194 16-3-2019 11:00 It Fean/Boelenslaan D2 VZK/Donkerbroek D2 Surventohal SURHUISTERVEEN
33750 16-3-2019 13:00 DIO E1 VZK/Donkerbroek E1 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
27255 16-3-2019 13:00 VZK/Donkerbroek F1 DES (N) F1 De Bongerd HAULERWIJK
27245 16-3-2019 13:00 VZK/Donkerbroek F2 Koru F1 De Bongerd HAULERWIJK
             
19912 23-3-2019 20:15 VZK/Donkerbroek 1 DIO 1 De Bongerd HAULERWIJK
26832 23-3-2019 19:00 VZK/Donkerbroek 2 TFS/De Pein 3 De Bongerd HAULERWIJK
43975 23-3-2019 17:50 VZK/Donkerbroek A1 Lintjo A1 De Bongerd HAULERWIJK
39151 23-3-2019 15:00 Olympia (T) C1 VZK/Donkerbroek C1 De Houtmoune BUITENPOST
36786 23-3-2019 15:00 VZK/Donkerbroek D1 Elko D1 De Bongerd HAULERWIJK
36675 23-3-2019 14:00 VZK/Donkerbroek D2 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D3 De Bongerd HAULERWIJK
32742 23-3-2019 13:00 VZK/Donkerbroek E1 Flamingo's E3 De Bongerd HAULERWIJK
28207 23-3-2019 11:00 DTS (S) F1 VZK/Donkerbroek F1 Gymzaal Surhuizum SURHUIZUM
             
19989 30-3-2019 17:20 WWC 1 VZK/Donkerbroek 1 De Greidhoeke EASTEREIN
27056 30-3-2019 16:10 WWC 2 VZK/Donkerbroek 2 De Greidhoeke EASTEREIN
41864 30-3-2019 18:00 DIO/Donkerbroek/VZK B1 Drachten/Van der Wiel B2 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
48121 30-3-2019 11:15 Noordenveld B2 DIO/Donkerbroek/VZK B2 De Hullen RODEN
39021 30-3-2019 14:00 VZK/Donkerbroek C1 DTS (S) C1 De Bongerd HAULERWIJK
36846 30-3-2019 15:15 ZKC '19 D1 VZK/Donkerbroek D1 N Wessels Boerhal ZUIDWOLDE DR
35954 30-3-2019 11:00 Oerterp/VKC D1 VZK/Donkerbroek D2 De Wier URETERP
32776 30-3-2019 09:00 It Fean E2 VZK/Donkerbroek E1 Surventohal SURHUISTERVEEN
28323 30-3-2019 13:00 VZK/Donkerbroek F1 DWA/Argo F1 De Bongerd HAULERWIJK
28313 30-3-2019 13:00 VZK/Donkerbroek F2 DOS '46 F3 De Bongerd HAULERWIJK

Cookie-beleid

Deze site maakt gebruik van cookies om informatie op uw computer op te slaan.

Gaat u akkoord?