Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.


Programma zaal 2019

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
23-11-2019 10:15 Oerterp/VKC D1 VZK/Donkerbroek D1 De Wier URETERP
23-11-2019 14:00 VZK/Donkerbroek E2 Kinea E3 De Bongerd HAULERWIJK
23-11-2019 15:40 Kinea C1 VZK/Donkerbroek C1 Hoekstra hal HEERENVEEN
23-11-2019 16:40 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A3 Westergo A1 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
23-11-2019 17:50 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A2 Oerterp/VKC A1 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
23-11-2019 18:40 VZK/Donkerbroek 2 Joure 2 De Bongerd HAULERWIJK
23-11-2019 19:00 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A1 Meko '74 A1 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
23-11-2019 20:00 VZK/Donkerbroek 1 Vitesse (Be) 1 De Bongerd HAULERWIJK
24-11-2019 12:00 DIO/VZK/Donkerbroek 3 Lintjo 3 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
           
30-11-2019 09:00 Heerenveen E3 VZK/Donkerbroek E1 Hoekstra hal HEERENVEEN
30-11-2019 09:00 It Fean F1 VZK/Donkerbroek F1 Surventohal SURHUISTERVEEN
30-11-2019 10:00 It Fean/Boelenslaan E3 VZK/Donkerbroek E2 Surventohal SURHUISTERVEEN
30-11-2019 14:00 De Wâlden A3 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A3 De Hege Walden OENTSJERK
30-11-2019 14:00 VZK/Donkerbroek D1 Lemmer D1 De Bongerd HAULERWIJK
30-11-2019 15:00 VZK/Donkerbroek C1 Udiros C1 De Bongerd HAULERWIJK
30-11-2019 16:00 VZK/Donkerbroek B1 Quick '21 B1 De Bongerd HAULERWIJK
30-11-2019 18:45 Olympia (T) A1 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A2 De Houtmoune BUITENPOST
30-11-2019 19:55 Olympia (T) 1 VZK/Donkerbroek 1 De Houtmoune BUITENPOST
30-11-2019 20:50 Westergo 2 VZK/Donkerbroek 2 De Middelzee BOLSWARD
1-12-2019 11:00 Kinea 3 DIO/VZK/Donkerbroek 3 Hoekstra hal HEERENVEEN
           
7-12-2019 11:00 LDODK/Rinsma Modeplein E2 VZK/Donkerbroek E1 Kortezwaag GORREDIJK
7-12-2019 12:00 LDODK/Rinsma Modeplein E4 VZK/Donkerbroek E2 Kortezwaag GORREDIJK
7-12-2019 12:00 LDODK/Rinsma Modeplein F2 VZK/Donkerbroek F1 Kortezwaag GORREDIJK
7-12-2019 13:30 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A3 De Granaet A2 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
7-12-2019 14:00 VZK/Donkerbroek D1 Heerenveen D3 De Bongerd HAULERWIJK
7-12-2019 15:00 VZK/Donkerbroek C1 Leonidas C1 De Bongerd HAULERWIJK
7-12-2019 16:00 VZK/Donkerbroek B1 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B4 De Bongerd HAULERWIJK
7-12-2019 17:30 It Fean/Boelenslaan 1 VZK/Donkerbroek 1 Surventohal SURHUISTERVEEN
7-12-2019 18:30 DTL 2 VZK/Donkerbroek 2 De Ynset HOLWERD
7-12-2019 19:45 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A1 Noveas A1 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
8-12-2019 12:00 DIO/VZK/Donkerbroek 3 Rodenburg 3 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
           
14-12-2019 10:30 Wêz Handich/DOW B2 VZK/Donkerbroek B1 Dûnoard HOUTIGEHAGE
14-12-2019 11:00 SCO D3 VZK/Donkerbroek D1 De Steense WOLVEGA
14-12-2019 11:45 Deinum A1 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A3 Roelengahal MENAAM
14-12-2019 13:00 Joure A1 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A2 Sportfun JOURE
14-12-2019 13:00 DIO/ODIS C1 VZK/Donkerbroek C1 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
14-12-2019 13:05 Roreko A1 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A1 De Slenken DE WIJK
14-12-2019 14:00 VZK/Donkerbroek E1 Lemmer E1 De Bongerd HAULERWIJK
14-12-2019 14:00 VZK/Donkerbroek E2 LDODK/Rinsma Modeplein E4 De Bongerd HAULERWIJK
14-12-2019 14:00 VZK/Donkerbroek F1 DTS (S) F1 De Bongerd HAULERWIJK
14-12-2019 20:00 VZK/Donkerbroek 1 Koru 1 De Bongerd HAULERWIJK
15-12-2019 12:30 Roreko 2 DIO/VZK/Donkerbroek 3 De Slenken DE WIJK
           
21-12-2019 09:00 Flamingo's F1 VZK/Donkerbroek F1 De Houtmoune BUITENPOST

Programma zaal 2020

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
4-1-2020 09:00 Wordt Kwiek E1 VZK/Donkerbroek E1 MFC De Kompenije JUBBEGA
4-1-2020 18:00 Veenwouden A1 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A3 Hoantserid VEENWOUDEN
           
11-1-2020 13:00 SCO E3 VZK/Donkerbroek E1 De Steense WOLVEGA
11-1-2020 14:00 VZK/Donkerbroek D1 Harich D1 De Bongerd HAULERWIJK
11-1-2020 14:00 Wêz Warber en Fluch E1 VZK/Donkerbroek E2 Camminghahal LEEUWARDEN
11-1-2020 15:00 VZK/Donkerbroek C1 Wordt Kwiek C3 De Bongerd HAULERWIJK
11-1-2020 16:00 VZK/Donkerbroek B1 De Wâlden B2 De Bongerd HAULERWIJK
11-1-2020 16:40 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A3 NQL A1 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
11-1-2020 17:45 DTG 2 VZK/Donkerbroek 2 De Trime BALK
11-1-2020 17:50 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A2 Kinea A2 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
11-1-2020 19:00 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A1 HHV A2 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
11-1-2020 19:15 Club Brothers 1 VZK/Donkerbroek 1 Selwerd GRONINGEN
12-1-2020 12:00 DIO/VZK/Donkerbroek 3 Wêz Warber en Fluch 1 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
           
18-1-2020 10:00 Quick '21 F1 VZK/Donkerbroek F1 De Gearrin OUDEGA SM
18-1-2020 14:35 De Wâlden 5 VZK/Donkerbroek 2 De Hege Walden OENTSJERK
18-1-2020 15:00 VZK/Donkerbroek D1 Oerterp/VKC D1 De Bongerd HAULERWIJK
18-1-2020 16:00 Flamingo's A2 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A2 De Houtmoune BUITENPOST
18-1-2020 16:00 VZK/Donkerbroek B1 Vitesse (Be) B1 De Bongerd HAULERWIJK
18-1-2020 16:10 KIOS (R) A2 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A1 Buddingehof RUINERWOLD
18-1-2020 19:30 Roreko 1 VZK/Donkerbroek 1 De Slenken DE WIJK
19-1-2020 10:30 Wordt Kwiek 1 DIO/VZK/Donkerbroek 3 MFC De Kompenije JUBBEGA
           
25-1-2020 09:55 Harich D1 VZK/Donkerbroek D1 De Trime BALK
25-1-2020 13:30 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch B1 VZK/Donkerbroek B1 Camminghahal LEEUWARDEN
25-1-2020 14:00 VZK/Donkerbroek E1 De Waterpoort E1 De Bongerd HAULERWIJK
25-1-2020 14:00 VZK/Donkerbroek E2 WWMD E2 De Bongerd HAULERWIJK
25-1-2020 14:00 VZK/Donkerbroek F1 DES (N) F1 De Bongerd HAULERWIJK
25-1-2020 15:10 SCO C2 VZK/Donkerbroek C1 De Steense WOLVEGA
25-1-2020 17:45 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A2 SIOS/Jumbo Wolvega A3 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
25-1-2020 18:40 VZK/Donkerbroek 2 NQL 2 De Bongerd HAULERWIJK
25-1-2020 19:00 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A1 ZKC '19 A2 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
25-1-2020 20:00 VZK/Donkerbroek 1 Mélynas 1 De Bongerd HAULERWIJK
26-1-2020 12:00 DIO/VZK/Donkerbroek 3 Wêz Handich/DOW 6 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
           
1-2-2020 09:00 Kinea E3 VZK/Donkerbroek E2 MFA Aengwirden TJALLEBERD
1-2-2020 14:00 VZK/Donkerbroek D1 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D3 De Bongerd HAULERWIJK
1-2-2020 15:00 VZK/Donkerbroek C1 Kinea C1 De Bongerd HAULERWIJK
1-2-2020 15:00 De Waterpoort E1 VZK/Donkerbroek E1 Schuttersveld SNEEK
1-2-2020 15:30 Meko '74 A1 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A1 Koedijkslanden MEPPEL
1-2-2020 15:45 Vitesse (Be) 1 VZK/Donkerbroek 1 Drenthehal BEILEN
1-2-2020 18:00 Westergo A1 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A3 De Middelzee BOLSWARD
1-2-2020 18:10 Oerterp/VKC A1 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A2 De Wier URETERP
1-2-2020 19:25 Joure 2 VZK/Donkerbroek 2 Sportfun JOURE
2-2-2020 10:00 Lintjo 3 DIO/VZK/Donkerbroek 3 MFA MeJander OLDEBERKOOP
           
8-2-2020 11:30 Quick '21 B1 VZK/Donkerbroek B1 Wetterstins BURGUM
8-2-2020 12:10 Lemmer D1 VZK/Donkerbroek D1 De Hege Fonnen LEMMER
8-2-2020 12:30 Udiros C1 VZK/Donkerbroek C1 Sporthal Nieuwehorne NIEUWEHORNE
8-2-2020 14:00 VZK/Donkerbroek E1 Heerenveen E3 De Bongerd HAULERWIJK
8-2-2020 14:00 VZK/Donkerbroek E2 It Fean/Boelenslaan E3 De Bongerd HAULERWIJK
8-2-2020 14:00 VZK/Donkerbroek F1 It Fean F1 De Bongerd HAULERWIJK
8-2-2020 16:40 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A3 De Wâlden A3 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
8-2-2020 17:50 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A2 Olympia (T) A1 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
8-2-2020 18:40 VZK/Donkerbroek 2 Westergo 2 De Bongerd HAULERWIJK
8-2-2020 20:00 VZK/Donkerbroek 1 Olympia (T) 1 De Bongerd HAULERWIJK
9-2-2020 12:00 DIO/VZK/Donkerbroek 3 Kinea 3 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
           
22-2-2020 09:00 Wordt Kwiek E2 VZK/Donkerbroek E2 MFC De Kompenije JUBBEGA
           
29-2-2020 11:00 Heerenveen D3 VZK/Donkerbroek D1 Hoekstra hal HEERENVEEN
29-2-2020 12:30 Noveas A1 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A1 De Waterwyck STEENWIJK
29-2-2020 14:00 VZK/Donkerbroek E1 LDODK/Rinsma Modeplein E2 De Bongerd HAULERWIJK
29-2-2020 14:00 VZK/Donkerbroek E2 Sparta (Ze) E1 De Bongerd HAULERWIJK
29-2-2020 14:00 VZK/Donkerbroek F1 LDODK/Rinsma Modeplein F2 De Bongerd HAULERWIJK
29-2-2020 14:20 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B4 VZK/Donkerbroek B1 De Twine GROU
29-2-2020 14:30 De Granaet A2 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A3 Tolhuispark (zaal) DOKKUM
29-2-2020 18:40 VZK/Donkerbroek 2 DTL 2 De Bongerd HAULERWIJK
29-2-2020 20:00 VZK/Donkerbroek 1 It Fean/Boelenslaan 1 De Bongerd HAULERWIJK
1-3-2020 12:00 Rodenburg 3 DIO/VZK/Donkerbroek 3 Topsporthal Leek LEEK
           
7-3-2020 11:00 Lemmer E1 VZK/Donkerbroek E1 De Hege Fonnen LEMMER
7-3-2020 11:00 DTS (S) F1 VZK/Donkerbroek F1 Gymzaal Surhuizum SURHUIZUM
7-3-2020 11:50 Sparta (Ze) E1 VZK/Donkerbroek E2 Rodenburghal LEEK
7-3-2020 13:30 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A3 Deinum A1 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
7-3-2020 14:00 VZK/Donkerbroek D1 SCO D3 De Bongerd HAULERWIJK
7-3-2020 14:40 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A2 Joure A1 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
7-3-2020 15:00 VZK/Donkerbroek C1 DIO/ODIS C1 De Bongerd HAULERWIJK
7-3-2020 15:50 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A1 Roreko A1 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
7-3-2020 16:00 VZK/Donkerbroek B1 Wêz Handich/DOW B2 De Bongerd HAULERWIJK
7-3-2020 21:00 Koru 1 VZK/Donkerbroek 1 De Hulsebosch DWINGELOO
8-3-2020 12:00 DIO/VZK/Donkerbroek 3 Roreko 2 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
           
14-3-2020 10:30 Leonidas C1 VZK/Donkerbroek C1 De Duker NOORDWOLDE FR
14-3-2020 12:30 De Wâlden B2 VZK/Donkerbroek B1 De Hege Walden OENTSJERK
14-3-2020 14:00 VZK/Donkerbroek E2 Wêz Warber en Fluch E1 De Bongerd HAULERWIJK
14-3-2020 14:00 VZK/Donkerbroek F1 Flamingo's F1 De Bongerd HAULERWIJK
14-3-2020 15:00 VZK/Donkerbroek E1 SCO E3 De Bongerd HAULERWIJK
14-3-2020 16:00 Kinea A2 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A2 Hoekstra hal HEERENVEEN
14-3-2020 17:05 HHV A2 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A1 De Marke HOLLANDSCHEVELD
14-3-2020 18:40 VZK/Donkerbroek 2 DTG 2 De Bongerd HAULERWIJK
14-3-2020 18:40 NQL A1 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A3 De Heechfinne FERWERT
14-3-2020 20:00 VZK/Donkerbroek 1 Club Brothers 1 De Bongerd HAULERWIJK
15-3-2020 13:10 Wêz Warber en Fluch 1 DIO/VZK/Donkerbroek 3 Camminghahal LEEUWARDEN
           
21-3-2020 09:00 Wordt Kwiek C3 VZK/Donkerbroek C1 MFC De Kompenije JUBBEGA
21-3-2020 10:30 Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D3 VZK/Donkerbroek D1 Utingeradeelhal AKKRUM
21-3-2020 13:20 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A3 Veenwouden A1 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
21-3-2020 13:40 Vitesse (Be) B1 VZK/Donkerbroek B1 Drenthehal BEILEN
21-3-2020 14:00 VZK/Donkerbroek E1 Wordt Kwiek E1 De Bongerd HAULERWIJK
21-3-2020 14:00 VZK/Donkerbroek E2 Wordt Kwiek E2 De Bongerd HAULERWIJK
21-3-2020 14:00 VZK/Donkerbroek F1 Quick '21 F1 De Bongerd HAULERWIJK
21-3-2020 14:30 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A2 Flamingo's A2 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
21-3-2020 15:45 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A1 KIOS (R) A2 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
21-3-2020 18:40 VZK/Donkerbroek 2 De Wâlden 5 De Bongerd HAULERWIJK
21-3-2020 20:00 VZK/Donkerbroek 1 Roreko 1 De Bongerd HAULERWIJK
22-3-2020 12:00 DIO/VZK/Donkerbroek 3 Wordt Kwiek 1 Boekhorst OOSTERWOLDE FR
           
28-3-2020 09:30 DES (N) F1 VZK/Donkerbroek F1 De Brinkhof NORG
28-3-2020 11:15 WWMD E2 VZK/Donkerbroek E2 De Bining (zaal) HEMRIK
28-3-2020 15:00 VZK/Donkerbroek C1 SCO C2 De Bongerd HAULERWIJK
28-3-2020 16:00 SIOS/Jumbo Wolvega A3 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A2 De Steense WOLVEGA
28-3-2020 16:00 VZK/Donkerbroek B1 Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch B1 De Bongerd HAULERWIJK
28-3-2020 20:15 ZKC '19 A2 DIO/ODIS/VZK/Donkerbroek A1 N Wessels Boerhal ZUIDWOLDE DR
28-3-2020 20:50 NQL 2 VZK/Donkerbroek 2 De Heechfinne FERWERT
28-3-2020 21:05 Mélynas 1 VZK/Donkerbroek 1 De Bhoele EERBEEK
29-3-2020 11:10 Wêz Handich/DOW 6 DIO/VZK/Donkerbroek 3 Dûnoard HOUTIGEHAGE

Cookie-beleid

Deze site maakt gebruik van cookies om informatie op uw computer op te slaan.

Gaat u akkoord?